Oleje.wgz.cz

Nabízíme motorové oleje, převodové oleje, motocyklové oleje, aditiva - tel: 604403630

Zajímavosti ze světa olejů

Spolupráce  Elf  a  Renault  od roku 1968
Partnerství Renault

Už od okamžiku, kdy v roce 1968 podepsaly svoji první dohodu o doporučování výrobků, spolupracovaly společnosti Elf a Renault úzce v oblasti technické, obchodní a sportovní.

Dlouhá historie...

Výsledkem technické spolupráce byl vývoj a uvedení nové řady výrobků značky Elf na trh. V průmyslu například zásobuje výrobní linky výrobců automobilů originálním olejem a vytvořila takové inovace, jako jsou oleje pro převodovky s dlouhou životností. V jiné části vzájemné spolupráce doporučuje automobilka Renault výrobky Elf pro všechna svá vozidla a koncem roku 2002 tuto dohodu obnovila.

Závody automobilů jsou přirozeným místem setkání výrobců automobilů a společností vyrábějících oleje, protože zde mají možnost rozvíjet výkonnost výrobků za extrémních podmínek. Zejména závody Formule 1 jsou impozantním zkušebním prostředím pro sledování takových vlastností, jako je odolnost vůči opotřebení, ochranné systémy motorů při vysoké teplotě a snížení vnitřního otěru.

Současnost...

V současnosti těží zákazníci přímo ze zkušeností z těchto závodů díky takovým moderním výrobkům, jako jsou Elf Evolution SXR 5W30, který podporuje hospodárné využití paliva a snižuje znečištění, a Elf Excellium LDX 5W40, který zajišťuje ochranu motorů a vyšší účinnost.

Značka Elf úspěšně doprovází automobilku Renault od jejího prvního závodu Formule 1 v roce 1977 a nejinak tomu bylo také při pěti světových mistrovstvích, kdy automobilka získala titul Pohár konstruktérů. V sezóně 2003 budou monoposty pilotované Jarno Trullim a Fernandem Alonsem opět jezdit v barvách Elf.

Oleje Elf a vozidla Renault se prodávají ve více než 100 zemích. Aby Renault mohl lépe využívat výhod efektivní a kvalitní logistické základny, podporuje značka Elf rozvoj této automobilky několika tucty výrobních míst v celé Evropě, a také v Africe, na Středním východě, v Asii a Latinské Americe.

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.