Oleje.wgz.cz

Nabízíme motorové oleje, převodové oleje, motocyklové oleje, aditiva - tel: 604403630

Obchodní a dodací podmínky

1. Objednání výrobků:

 Zboží lze objednat telefonicky  nebo SMS zprávou na tel: 604403630

 O obdržení objednávky Vás budeme co nejdříve informovat telefonicky nebo e-mailem

Při objednávce je nutné uvést platnou adresu a platné telefonní číslo zákazníka.

2.Garance

U nás Vám garantujem odeslání originálního výrobku v neporušeném obalu s neporušeným uzávěrem a originální náplní daného výrobce se zárukou vrácení peněz.

3. Dodání výrobků:

 Výrobky jsou dodávány do 20 km od RK rozvozem zboží zdarma na adresu zákazníka,nebo na předem určené místo.Dále pak po celé ČR poštovní zásilkou.Dodavatel se zavazuje zboží odeslat v rámci ČR bezodkladně po obdržení objednávky,maximálně ve lhůtě do 72 hodin ( tří prac.dnů ) od přijmu objednávky. Dodavatel nenese odpovědnost za pozdní dodání třetí osobou ( např. Česká pošta ) Dodavatel si vyhrazuje právo prodloužit dodací lhůtu pokud jemu samotnému nebude včas dodáno zboží výrobcem. Zákazník bude o této případné prodlevě informován SMS zprávou.

4. Platba:

 Vybrané zboží zaplatíte buď platbou v hotovosti při osobním odběru na Vámi předem určeném místě, nebo formou dobírky České pošty a to přímo na poště nebo poštovnímu doručovateli v okamžiku převzetí.

 

Cena poštovného a balného je jednotná   125,- Kč s DPH.

Při nákupu zboží nad 2000,- Kč je poštovné a balné - zdarma.

5. Reklamace:

 V případě reklamace zboží zasílejte obchodním balíkem doporučeně nikoli dobírkou. V každém případě nás o této reklamaci informujte nejprve telefonicky.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.